Jau 15 vasaru pēc kārtas biedrība LINO.LV rīkos populāro vasaras florbola nometni, kurā pulcējas jaunie florbolisti no visas Latvijas. Arī šajā vasarā OXDOG florbola vasaras nometne norisināsies Kocēnu sporta centrā, kurā ir radīti vislabvēlīgākie apstākļi sportošanai un atpūtai.

2024. gada vasaras nometnes treneru komanda – Juris Zilberts (Komandas “Rubene” spēlētājs un Kocēnu sporta skolas treneris), Linda Līce (Latvijas izlases trenere,Komandas „Rubene” spēlētāja un Kocēnu sporta skolas trenere), Matīss Celms (Latvijas izlases un Komandas “Rubene” spēlētājs, Kocēnu sporta skolas treneris), Pauls Erenbots (Komandas “Lekrings” spēlētājs, “CPSS / LEKRINGS” treneris), Markuss Dumpis (Latvijas izlases un „Westend Indians”(Somija) spēlētājs), Roberts Trepšs (Komandas “RUBENE” vārtsargs), Jolanta Tauriņa -Ieveniece (Komandas “RUBENE”, Kocēnu sporta skolas Fizioterapeite), Reinis Duksītis (SK Slampe/Zevid sporta kluba dibinātājs un galvenais treneris). “OXDOG Vasaras Nometne 2024 treneru saraksts vēl tiks papildināts. Aicinām pieteikties 7 – 17 gadus vecus florbolistus ar vai bez priekšzināšanām florbolā.

Nometnes dalībnieki tiks sadalīti atsevišķās grupās pēc vecumiem un florbola prasmēm.

Pirmie 10 pieteikušies dalībnieki piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja laimēt OXDOG jaunās sezonas florbola nūju, kā arī visas nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja iegādāties jaunās sezonas inventāru ar speciālu atlaidi no OXDOG.

Dalības maksa nometnē 170,00 EUR – bez nakšņošanas un 225,00 EUR ar nakšņošanu viesnīcā.

Diemžēl brīvas vietas nometnē vairs nav – reģistrēšanās slēgta

atrašanās vieta

“Oxdog vasaras nometne 2024″ norisināsies Kocēnos, Kocēnu sporta centrā, Alejas iela 4. Galvenā sporta spēļu zāle aprīkota ar speciālo Gerflor grīdas segumu un Swerink bortiem. Šeit norisinājušās daudzas starptautiskās florbola spēles ar Latvijas un citu valstu dalību. Tāpat šeit regulāri florbola nometnes rīko arī Latvijas un ārvalstu komandas un izlases. Visā sporta nama teritorijā ir bezmaksas WI-FI pieeja internetam. Sporta namā ir plašas aerobikas un trenažieru zāles, konferenču zāle, masāžas kabinets. Dažu minūšu gājiena attālumā no sporta centra atrodas veikali, aptieka, kultūras nams, kā arī slavenā zirgaudzētava „Kocēni. Daļa Kocēnu pagasta veido Gaujas senleja ar saviem unikālajiem dabas pieminekļiem. Sporta centrā atrodas specializētais florbola veikals, kur nometnes dalībnieki visas nometnes laikā varēs saņemt profesionāļu padomus pareiza inventāra iegādei, kā arī saņemt īpašas atlaides uz visām precēm no OXDOG.

TRENERU KOMANDA

JURIS ZILBERTS

KOMANDAS “RUBENE” SPĒLĒTĀJS

KOCĒNU SPORTA SKOLAS TRENERIS

LINDA LĪCE

LATVIJAS IZLASES TRENERE

KOCĒNU SPORTA SKOLAS TRENERE

MATĪSS CELMS

LATVIJAS IZLASES SPĒLĒTĀJS

KOMANDAS “RUBENE” SPĒLĒTĀJS

KOCĒNU SPORTA SKOLAS TRENERIS

PAULS ERENBOTS

KOMANDAS “LEKRINGS” SPĒLĒTĀJS

“CPSS/LEKRINGS” TRENERIS

ROBERTS TREPŠS

KOMANDAS “RUBENE” VĀRTSARGS

Markuss Dumpis

LATVIJAS IZLASES SPĒLĒTĀJS

Westend Indians (Somija) spēlētājs.

Jolanta Tauriņa-Ieveniece

KOMANDAS “RUBENE” FIZIOTERAPEITE

KOCĒNU SPORTA SKOLAS FIZIOTERAPEITE

LATVIJAS IZLASES FIZIOTERAPEITE

Reinis Duksītis

SK SLAMPE/ZEVID SPORTA KLUBA DIBINĀTĀJS UN GALVENAIS TRENERIS